Yetkili Temsilci

Garanti Altına Alın

Telefon: 0216 455 9625

Ataşehir Nida Kule Kuzey

Teklif Alın

Bize ulaşın,teklif verelim.

Satış Sonrası Hizmetler

Trio BRC Endüstriyel Teknolojiler olarak sizlere özel çözümler oluşturmakta ve işletmelerinizde çözüm ortağınız olarak yer almaktayız. Bu çözümler, işletmelerinizin çalışma sahalarında, teknik mühendis kadromuz tarafından yapılmaktadır.

  • Profesyonel Danışmanlık Desteği

Saha mühendislerimizin yetkili teknik kadrolarınız ile ortak çalışmaları neticesinde, sistemlerinize en uygun programlar ve çözümler oluşturulmaktadır. Doğru programın belirlenmesi sonrasında uygulama ve teknik takibi yapılarak, elde edilen verilere göre, ROI (return on investment) çalışması yapılmaktadır. Yapılan çalışmalar ile sizlere enerji geri kazanım raporlamaları sunulmaktadır.

  •   Analitik Laboratuvar Desteği

Saha analizi yapan teknik servis ekibimiz yapacakları saha çalışması ile birlikte yetkili teknik kadrolarınıza tavsiyelerde bulunur. En üst düzey cihazlara sahip mobil laboratuvar ekipmanlarımız ile analizler yerinde yapılmaktadır. Bu sayede anında raporlama ile görüş ve öneriler sunulmaktadır. Gerekli düzenlemeler zaman kaybetmeden yapılmakta ve enerji kayıpları minimum seviyede tutulmaktadır.

  •   Yetkili Teknik Servis Desteği

Teknik servis ekibimiz ile saha süpervizörlüğü, start-up çalışmaları, su şartlandırma otomasyon sistemlerinin devreye alınması ve cihaz kalibrasyon gibi birçok  hizmeti  gerçekleştirmekteyiz. 

  • Teknik Seminer ve Eğitim Desteği

Donanımlı ve deneyimli eğitmenlerimiz tarafından belirli zamanlarda veya çözüm ortaklarımızn isteğine bağlı olarak çeşitli eğitim programları düzenlenmektedir. Bu eğitimler sonucunda yetkili teknik kadrolarınıza katılım sertifikaları sunulmaktadır.